Swipe to the left

Nový svet farebných radiátorov

Jedinečné farebné odtiene pre dizajnové radiátory prináša Zehnder.

Nový svet farebných radiátorov

Dokonalé začlenenie radiátorov do kúpeľní a obytných priestorov ponúka nová paleta farieb od švajčiarskeho výrobcu Zehnder. Pri ich vývoji boli zohľadnené dlhodobé trendy v oblastiach architektúry a interiérového dizajnu.

Farebná typológia

Stále platí, že farby sú vyjadrením našej osobnosti. Existujú farby, ktoré dajú vyniknúť vašej osobnosti, alebo ju naopak úplne potlačia. Podobné pravidlo platí aj pre interiér. Má byť dizajnový radiátor dominantným prvkom miestnosti? Farby umožňujú vytvoriť si ideálny individuálny priestor, ktorý reflektuje váš názor, pohľad na život, interiér aj estetiku. Zehnder tieto nové očakávania a požiadavky vníma a reaguje na ne.

Nový systém farieb ponúka zákazníkom všetky možnosti na dokonalé začlenenie radiátorov do ich obytného a kúpeľňového priestoru. Pri vývoji nového konceptu farieb využil Zehnder odborných znalostí renomovanej špecialistky pre stratégiu farieb Juliette Baumgartner. V koncepte boli zohľadnené dlhodobé trendy v šiestich oblastiach – architektúra, interiérový dizajn, kúpeľne, obytné priestory, povrchy a materiály, čo vyústilo do vytvorenia nadčasovej palety farieb, ktoré sú moderné, ale nie módnym výstrelkom. Predstavujeme nové farby Zehnder.

Švajčiarska kvalita pre každú kúpeľňu, farebné koncepty Zehnder

Pre jednoduchší výber si na webe Zehnder môžete pozrieť kúpeľňové telesá Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa/Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazean, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym alebo Zehnder Vision. Tie sú v doposiaľ v najpredávanejších farbách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523, alebo aj v nových odtieňoch Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Miesto pre seba

Domov je miestom relaxácie a pokoja. Hrubé brúsené povrchy, kombinácia lazúr a prírodných materiálov vytvárajú bezpečné útočisko. Prírodné špinavo biele, svetlo hnedé a šedé tóny radiátorov Zehnder sú kľúčom k útulnému prostrediu pre relaxáciu. Kombináciou brúsených kovov ako sú mosadz s drevom vznikne moderný kontrast. Okrúhle tvary a mäkké textúry zjemňujú a zútulňujú prostredie. Na zvýraznenie interiéru sa hodí napríklad Zehnder Charleston.

Monolitický betón – upokojujúci, priamočiary, expresívny

Použitie jediného materiálu zaisťuje čistý, jednotný vzhľad a pokojný priestor – bez vizuálneho šumu. Surový betón prúdi z interiéru do exteriéru a dáva priestoru kontinuitu. V tomto štýle nájdu uplatnenie rozmanité odtiene šedej, grafitovej, čiernej alebo chróm. Výstredné oranžové a prírodné odtiene hnedej vytvárajú moderný kontrast. Bytové doplnky z brúseného kovu sú skvelým doplnkom.

Odraz našej túžby po prírodnom prostredí

Zelené tóny vyvažujú našu túžbu po väčšom zastúpení prírody v našich životoch. Steny a podlahy, ale aj textílie a dekorácie sa objavujú v odtieňoch zelenej. Jemne mätová alebo petrolejovo sfarbený grafit sú odrazom našej túžby po prírodnom prostredí. Telové odtiene, svetlo hnedé a šedé tóny radiátorov Zehnder navodzujú harmóniu a pokoj.

Vzhľad Zeme

Materiál aj farba terakoty pomáhajú vytvoriť zemitý a teplý vzhľad. Vysoko pigmentované sfarbenie terakoty a sýte, avšak slnkom vyblednuté plné farby, prispievajú k prirodzenému a elegantnému vzhľadu. Odtiene bavlnenej bielej, okrovej, tehlovočervenej a hnedej sú kombinované a vytvárajú paletu zemitých farieb. Terakota je symbolom Zeme, na ktorej žijeme, a našej silnej túžby ju chrániť.

Miesto pre osobné rituály a wellness

Drsné, prírodné povrchy kontrastujú s rafinovaným dizajnom. Hrubé betónové textúry v kombinácii s leštenými kamennými povrchmi poskytujú našim zmyslom nevšedný zážitok. Čierna, rozmanité odtiene šedej a farba grafitu sú kľúčom k mystickému domovu. Jednofarebné miestnosti sú zvýraznené tmavo modrými tónmi a brúseným kovom. Paleta tlmených farieb je určená na pokojný priestor, na osobné rituály a wellness.

Radiátor nemusí byť len zdroj tepla, ale poslúži aj ako výrazný dizajnový prvok. Presvedčte sa o tom v našich kúpeľňových štúdiách.