Swipe to the left

Zimná ponuka

Vonku klesajú teploty, v našich kúpeľňových štúdiách ceny dokonca zamrzli.

Zimná ponuka

Plánujete rekonštrukciu alebo výstavbu novej kúpeľne? Mali by ste spozornieť. Do 28. 02. 2023 u nás môžete využiť zľavy na kúpeľňový sortiment. V našom katalógu produktov môžete vyberať z viac ako 35.000 položiek a nájdete v ňom nielen obklady a dlažby, sanitárnu keramiku a nábytok, batérie a sprchový program, vane a sprchové kúty, ale aj doplnkový sortiment.

Cesta k novej kúpeľni nemusí byť komplikovaná. Aby sme vám uľahčili výber, pripravili sme pre vás spoločne s našimi dizajnérmi starostlivo zostavené kolekcie kúpeľní, ktoré nájdete aj v našom katalógu kúpeľní.

Či už máte alebo nemáte jasnú predstavu, navštívte jedno z našich 14 kúpeľňových štúdií, kde vám naši špecialisti poradia s výberom, upozornia na úskalia jednotlivých riešení a finálne rozhodnutie uľahčí vytvorením grafického návrhu vo vysokej kvalite. Máme pre vás ešte jeden bonus v podobe grafického návrhu ZADARMO, iba do konca februára (do 28.2.2023).

Grafické návrhy spracovávame na všetkých našich kúpeľňových štúdiách po vopred dohodnutej schôdzke pri osobnom stretnutí. Naši preškolení špecialisti vyladia finálny dizajn vašej kúpeľne, ktorý vychádza z vami zvoleného výberu sortimentu s pomocou grafického programu ViSoft. Máme bohaté skúsenosti, šikovnosti a vy máte svoje predstavy, ktoré dokážeme zhmotniť. Preto môžete vidieť podobu vašej novej kúpeľne ešte pred samotnou realizáciou. Program ViSoft umožní dokonalú 3D vizualizáciu daného priestoru, tzv. grafický 3D návrh.

Komu je návrh ZADARMO určený a aké podklady obdržíte:

 • Platí iba pre nových zákazníkov.
 • ZADARMO obdržíte 1 návrh kúpeľne/WC. Pri každom návrhu je možná jedna zmena. (Ďalšie zmeny budú účtované podľa platného cenníka.)
 • Výstupom bude 3D grafický návrh kúpeľne, WC a cenová ponuka.
 • V rámci tejto akcie neposkytujeme pred podpisom záväzné objednávky kladačských plánov, okótovaný pôdorys, technickú správu ani iné dokumenty. Kompletnú dokumentáciu obdržíte po záväznom objednaní tovaru podľa spracovaného návrhu.
 • Grafické návrhy spracovávame iba na výrobky z ponuky spoločnosti Ptáček.

Ako postupovať – krok za krokom:

 • Inšpirujte sa starostlivo zostavenými kolekciami kúpeľní, obsiahlym katalógom produktov alebo v online katalógu.
 • Vyplňte formulár dojednať schôdzku.
 • Počkajte na potvrdenie a návrh termínu na prerokovanie zadania návrhu vašej kúpeľne.
 • Kontaktuje vás náš špecialista telefonicky alebo mailom a dohodnete sa na ďalšom postupe, či nás navštívite osobne, využijete videohovor, mail alebo telefón.

Podklady, ktoré budú potrebné:

 • rozmery priestoru, ideálne v elektronickej podobe alebo scan pôdorysu (náčrtku) kúpeľne
 • vaše meno, priezvisko a adresu, telefón, e-mail
 • prípadne odkazy na obklady, dlažbu a vybavenie kúpeľne, ktoré ste si vybrali na našom webe alebo v katalógu

Tým však náš servis nekončí. Po kúpe vám tovar na potrebnú dobu uskladníme a následne prostredníctvom vlastnej dopravy zavezieme. V prípade záujmu vám pomôžeme aj s výberom overenej realizačnej firmy.

Pozrite sa na naše kolekcie a dohodnite si schôdzku v niektorom z našich kúpeľňových štúdií. Tešíme sa na vašu návštevu.

Zvýhodnené nákupné podmienky sú platné iba pri platbe v hotovosti, kartou, alebo bankovým prevodom, pred dodávkou. Akcia sa nevzťahuje na developerské projekty.