RAKO CONCEPT PLUS dekor 6x20cm, biela

Výrobca Rako
Kód tovaru 276016568000000379
Merná jednotka KS
   

Naša cena 3,70 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 198x60 mm
Hrúbka: 7 mm
Farba: biela
Materiál: keramika
Povrch: hladký, matný

- glazovaný keramický obkladový prvok určený na stenu

Bohatá kolekcia poskytuje veľa kombinácií obkladu, dekorácie a dlažby, ktoré spolu perfektne farebne harmonizujú. Série ponúka studené a teplé varianty jednofarebných lesklých obkladačiek vo formátoch 20 x 40 cm a 25 x 33 cm. Dizajnovo nenápadné a pritom veľmi špecifické sú tri varianty dekorácií. Celá séria je postavená tak, aby si vybral zákazník dávajúci prednosť strohému minimalistickému štýlu rovnako ako človek uprednostňujúci prírodné farby či moderný štýl.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB