RAKO TEXTILE dekor 20x40cm béžová WADMB112

Výrobca Rako
Kód tovaru 276016568000000651
Merná jednotka M2
   

Naša cena 25,80 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 198x398 mm
Hrúbka: 7 mm
Farba: béžová
Materiál: keramika
Povrch: hladký, matný
Odtieňové odchýlky: V2

- glazovaný keramický obkladový prvok určený na stenu
- technológia digitálnej tlače

Textile je zhmotnením tradičného poňatia kúpeľne, ale aj napriek tomu dokáže kúpeľňa oblečená do jemného kvetinového dekoru udržať krok s modernými trendmi. Základné obkladačky 20 x 40 cm v harmonických prírodných odtieňoch sa vďaka neutrálnej farebnosti vzájomne dopĺňajú, originálny povrch kopíruje štruktúru hrubšej tkanej textílie. Séria ponúka dva varianty dekorácií. Prvý pre zákazníkov dávajúcich prednosť klasickému, útulnému štýlu a druhý pre priaznivcov elegantných kúpeľní s dôrazom na zaujímavý detail povrchu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB