JIKA PURE držiak uteráka, chróm

Výrobca Jika
Kód tovaru 270006940500020017
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 36,12 €

Naša cena: 27,10 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 225 mm
Hĺbka: 123 mm
Výška: 40 mm

Farba: chróm

Za dokonalým vzhľadom kúpeľne stojí správna voľba doplnkov. Doplnky Pure dokreslia elegantný vzhľad kúpeľne a splnia aj náročné požiadavky na údržbu, sú jemné, príjemne hladké do ruky. Kombinácia matne bieleho skla a chrómu povyšuje praktický doplnok na dizajnovú lahôdku, na detail, ktorý je bodkou za dokonalým dielom. Chrómované vešiaky, držiaky a košíčky na mydlo sa vyznačujú čistotou jednoduchých línií s dôrazom na funkčnosť a dlhú životnosť.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.