HÜPPE DUPLO PURE walk-in 1400x2000mm s nástennou lištou, upevnenie vľavo, chróm / číre Anti-Plaque

Výrobca Huppe
Kód tovaru 238055635507050869
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 1 864,80 €

Naša cena: 1 361,30 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 1400 mm
Výška: 2000 mm
Hrúbka skla: 8 mm

Materiál výplne: sklo
Typ výplne: číra Anti-Plaque
Farba profilu: chróm

- upevnenie vľavo
- voliteľné - sklo Anti-Plaque – sklo Huppe Anti-Plaque s ľahkým ošetrovaním uľahčuje čistenie a voda po ňom rýchlejšie steká. Vďaka tomu dochádza k menšiemu usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa. Ak aj tak zostanú, dajú sa odstrániť veľmi ľahko bez použitia agresívnych prostriedkov. Anti-Plaque nie je povrchová vrstva na skle, ale trvalý povrch skla.
- montáž priamo na podlahu alebo na vaničku
- dĺžka priečnej vzpery: 1500mm
- nemožno vyrobiť skosenie a výrezy

Duplo pure podmaňuje svojou otvorenou konštrukciou a dôsledným designom. Zdôraznené rohové prvky nadchnú estéty, sklenené plochy s ľahkým čistením potom nadchnú pragmatiky. Sprchové zásteny série Duplo pure sú vyrábané z jednovrstvového 8mm bezpečnostného skla s voliteľnou povrchovou úpravou pre ľahšiu údržbu Anti-Plaque. Prednosťou sprchových zásten Duplo pure nie je len ich vzhľad, ale aj možnosť inštalácie v menej dostupných priestoroch z dôvodu deleného skla.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Vzorník barev PDF 198.49 KB
Montážní návod PDF 917.73 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 226.10 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Vzorník barev PDF 198.49 KB
Montážní návod PDF 917.73 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 226.10 KB