JACUZZI ARGA vaňa 175x85x60cm, masážna, oválna, vstavaný model, akrylát, biela lesk

Výrobca Jacuzzi
Kód tovaru 246022639500020096
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 7 447,20 €

Naša cena: 5 213,04 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Dĺžka: 175 cm
Šírka: 85 cm
Výška: 60 cm
Hmotnosť: 56 kg

Materiál: sanitárny akrylát
Farba: biela lesklá

- inštalácia zapustené
- SWIRLPOOL - efekt vírivky je inšpirovaný pohybom vody z vírov nachádzajúcich sa v riekach a potokoch
- WHIRLPOOL - vírivá vaňa, poháňaná legendárnym systémom Jacuzzi trysiek, poskytuje kúpajúcim sa povzbudzujúcu a terapeutickú masáž
- PURE AIR - láskavý pocit horúceho vzduchu vo vnútri tisícov bubliniek. Je to hladký zážitok pre celé telo a čisté potešenie
- SOAKING - na sedenie, preťahovanie, čítanie a relaxáciu je hlboký kúpeľ jednoduchým a pokojným potešením

Vaňa ARGA vás pozýva k pomalému prežívaniu každého jednotlivého okamihu wellness s pridaním kúpeľových solí. Tieto špeciálne vytvorené soli sú 100% prírodné a odrážajú biologickú filozofiu, ktorá rešpektuje vodu tým, že ju udržuje čistú, a integrovaný kúpeľový infuzér eliminuje potrebu miešať soli ručne a prirodzene vylúhuje vodu bez akýchkoľvek suspendovaných zvyškov.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 561.65 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 561.65 KB