MARAZZI CLOUD dekor 20x50cm lines shappire

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 276016553600020313
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 11,99 €

Naša cena: 9,59 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 20x50 cm
Hrúbka: 8,5 mm
Farba: lines shappire
Materiál: keramika
Mrazuvzdornosť: NIE
Povrch: lesk
Rektifikované: NIE

Cloud je znovuobjavovanie tradičných glazovaných majolikových výrobkov, ktoré zaisťujú súčasnú úpravu lesklého, podstatného povrchu v novej veľkosti 20x50 cm. Kolekcia obsahuje 7 plných farieb, na mierne štruktúrovaných alebo 3D efektoch, pre kombináciu a vytvorenie nespočetných návrhových kompozícií. Dekory majú rovnaké farby ako dlaždice s kvetinovými geometrickými motívmi a čerstvými farebnými ťahmi pre klasický alebo kreatívny nástenný dizajn pre kúpeľne a kuchyne v živom, sofistikovanom štýle.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.