MARAZZI SISTEMN dlažba 30x60cm, mat, neutro bianco

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 278015553600020051
Merná jednotka M2
   

Katalógová cena: 71,38 €

Naša cena: 57,10 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 30 x 60 cm
Hrúbka: 10,5 mm
Farba: neutro bianco
Materiál: keramika spekaná
Mrazuvzdornosť: ÁNO
Povrch: mat
Rektifikované: ÁNO
Protisklz: R10B

Sistem N od Marazzi Tecnica je inovatívny materiál, ktorý sa vyrába pomocou ekologicky uvedomelých, "state-of-the-art" výrobných procesov. Kolekcia keramických obkladov s neutrálnymi odtieňmi odstupňovaných od bielej po čiernu, tri nádherné povrchy a štyri rôzne veľkosti, to je keramický projekt s vysokými hodnotami technickej úrovne, ktorý sa kombinuje s kolekciou SistemA a SistemT.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB