RAVAK CHROME SB 350 L skrinka strednej 350x370x1200mm, ľavá, biela/biela

Výrobca Ravak
Kód tovaru 272052568500020021
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 403,00 €

Naša cena: 342,55 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 350 mm
Hĺbka: 370 mm
Výška: 1200 mm

Farba skrinky: biela
Farba dvierok: biela

- ľavá varianta
- vysoká skrinka s dvoma sklenenými poličkami
- koncept - kompletné harmonicky zladený celok pre zariadenie celej kúpeľne
- obsahuje vaňu, umývadlo a prípadne aj nábytok
- nábytok je dodávaný v zmontovanom stave
- špeciálna impregnácia drevotrieskových dosiek do extrémne vlhkého prostredia v kúpeľni výrazne predlžuje životnosť výrobku
- ľahké upratovanie vďaka tvarovému prevedení, povrchovej úprave a možnosti zavesenie nábytku na stenu

Nábytok a umývadlá Chrome tvoria celok zladený do posledného detailu. Ich jednoduchý dizajn nadväzuje na premyslenej kvality materiálov prispôsobených špeciálne pre použitie vo vlhkom prostredí. Čistotu línií designu Chrome vyzdvihuje lesklý biely povrch dvierok kúpeľňového nábytku a chrómované madlo. Biela lakovaná dvierka sú doplnené buď čisto bielym korpusom alebo tmavším dizajnom Strip Onyx.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 905.29 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 905.29 KB