TECE PROFIL WG900/RG3 montážny prvok 500x1153mm, pre bidet

Výrobca TECE
Kód tovaru 218058478200020000
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 217,85 €

Naša cena: 159,02 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 500 mm
Hĺbka: 100 mm
Výška: 1153 mm

- odpadové koleno DN 40/50 s pryžovvou manžetou NW 30/50 (slúži aj ako tesnenie), vrátane ochrannej zátky
- výškovo nastaviteľné pripojenie odpadu
- zvlášť nutné objednať nástenky TECEflex 16 x 1/2 "x 1/2" alebo TECElogo 20 x 1/2 ", pripojovaciu sadu pre upevnenie do konštrukcie z profilových rúrok TECEprofil, alebo pre inštaláciu do sadrokartónových profilov a drevených konštrukcií

TECEprofil je systém z profilových rúrok použiteľný na výrobu ľahkých stien. Svoju hodnotu preukazuje už mnoho rokov. TECEprofil možno použiť samostatne alebo ako súčasť ľahkých stien. V moderných kúpeľniach sa toto systémové riešenie uplatňuje ľahšie než skôr používané murované konštrukcie. Jednoduchá, rýchla a čistá montáž je hlavným dôvodom.
Samonosná predstenová inštalácie na stenu, rohové riešenie a voľne stojace steny môžu byť v kúpeľni postavené rýchlo, iba z niekoľkých profilových dielov. Z dôvodu jeho mimoriadnej flexibility je TECEprofil vhodný nielen pre malé rodinné projekty, ale tiež ponúka neoceniteľné výhody pre veľké objekty, kde sú rôzne druhy sanitárneho zariadenia. Bez ohľadu na to, či potrebujeme bezbariérovú alebo rohovú inštaláciu, je vždy po ruke vhodný montážny prvok.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 135.70 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 135.70 KB