RAVAK vaňový odtokový komplet 570mm, s prepadom, ClickClack, chróm

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224368500020279
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 40,00 €

Naša cena: 34,00 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Dĺžka: 570 mm
Priemer odpadu: 50/40 mm

Farba: chróm

- určený pre všetky typy vaní
- povrchová úpravou krytky prepadu a odtoku v prevedení chróm
- u ovládanie princípom ClickClack iba v prevedení chróm
- odtokový komplet, ktorý sa ovláda princípom ClickClack je určený k vani BeHappy, ale je vhodný aj pre ostatné typy vaní

Vaňu môžete doplniť odtokovým kompletom s prepadom v prevedení s ovládaním bovdenom alebo princípom ClickClack. Obe prevedenia sú v ponuke s alebo bez napúšťanie prepadom. Špeciálnym výrobkom je vaňový odtokový komplet s napúšťaním prepadom WarmFlow pre vaňu You, ktorý je potrebné objednať k tejto vani vždy.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 831.47 KB
Prohlášení o shodě PDF 147.33 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 831.47 KB
Prohlášení o shodě PDF 147.33 KB