RAVAK univerzálna montážna sada

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224468500020013
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 22,00 €

Naša cena: 18,70 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- montážna sada na inštaláciu a utesnenie sprchových vaničiek
- obsahuje:
- silikónový tmel RAVAK 310 ml biely
- samolepiaci pásik 2200 mm
- 2x kryciu lištu 6/1200 mm
- pre dokonalé utesnenie sprchovej vaničky, pri jej inštalácii do už úplne obloženého sprchovacieho priestoru
- univerzálna montážna sada je vhodná pre všetky vaničky inštalované do rohu
- k vaničkám montovaným do niky je nutné prikúpiť ďalšie kryciu lištu

Montážne prípravky slúžia pre dokonalé utesnenie sprchových vaničiek pri ich inštalácii do už obloženého sprchovacieho kúta. Ponúkame montážnej sady, obsahujúce silikónový tmel RAVAK Professional, samolepiaci pásik a dve krycie lišty. Montážna sada sa používa pre dokonalé utesnenie sprchovej vaničky pri inštalácii do už úplne obloženého sprchového priestoru. Bez zásahu do existujúcich povrchov stien sa docieli vzhľadovo perfektného a funkčného napojenie sprchovej vaničky na stenu kúpeľne. Univerzálna montážna sada je určená pre všetky sprchové vaničky montované do rohu. K vaničkám montovaným do niky je nutné prikúpiť ďalšie kryciu lištu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.