RAVAK krycia lišta 6 1100mm pre vane, biela

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224468500020014
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 3,00 €

Naša cena: 2,56 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Dĺžka: 1100 mm

Farba: biela

Použitie krycích líšt:
- k vaniam aj vaničkám
- na prekrytie / utesnenie špáry
- k jednoduchšie čistiteľnosti výrobku
- pri nekvalitných murárskych prácach, kedy sa nepodarilo dodržať pravý uhol
- pri divergencie steny a hrany výrobku

- zatesní špáru do 6 mm
- možno doplniť sadou obsahujúce 2 koncovky krycích líšt (L / P) a 2 rohové spojky
- vhodná ku všetkým sprchovacím vaničkám a vaniam
- krycie lišty slúžia na prekrytie špáry medzi stenou a vaničkou - škáru optimálne prekryje, utesní a jej udržiavanie je podstatne jednoduchšie ako čistenie nerovnomerne naneseného tmelu, ktorý po usadení nečistôt kazí vzhľad celého diela

Svoju vaňu môžete vyšperkovať príjemnými doplnkami, ktoré vám z každej kúpeľa vytvorí nezabudnuteľný zážitok. K vybraným vaniam ponúkame madlá v bielej, šedej, zelenej farbe a v prevedení nerez. Podhlavníky RAVAK sú vyrobené z poťahovaného polyuretánu a každý bol navrhnutý špeciálne pre danú vaňu tak, že sa nedajú medzi sebou zamieňať. Ponúkame je tiež vo farbe bielej, sivej alebo zelenej. K vani si môžete zakúpiť aj originálne vaňové odtokovej komplety. Pre montáž vaňových zásten a dverí ponúkame okrem iného aj profesionálne silikón RAVAK.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 380.07 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 380.07 KB