RAVAK BRILLIANT B SET BSRV4, BSKK4-80, 90 chróm

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224068500020415
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 604,00 €

Naša cena: 513,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

B SET obsahuje:
- masívne úchytky skiel - 4 ks
- dverné pánty - 4 ks
- madlo - 2 ks
- montážnu sadu

- vysoko kvalitné chrómované prvky u výrobkov radu Brilliant podporené testom životnosti na 30 rokov
- B SET je nutné dokúpiť k výrobku zvlášť

Rad sprchových kútov a dverí Brilliant vyniká svojím perfekcionistickým dizajnom. Vzišla z dielne známeho dizajnéra Kryštofa Nosál, kde bola postupne "vybrúsená" k dokonalosti ako skutočný briliant.
Prepracované celokovové pochrómované pánty, úchyty a držiaky dajú vyniknúť minimalistickému vzhľadu sprchových kútov Brilliant. Nezameniteľným dizajnom sa vyznačuje aj ergonomické madlo z čistého kovu, v masívnom vykonani. Kombinácia masívnych kovových prvkov a kvalitného pochrómovanie zaručuje najvyššiu možnú kvalitu všetkých kovových elementov - pod označením B SET.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB