AZP BRNO AUP 02 pisoár 350x620mm, s automatickým, inteligentným splachovačom, nerez

Výrobca AZP
Kód tovaru 258032007504900015
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 1 049,15 €

Naša cena: 944,23 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 350 mm
Hĺbka: 340 mm
Výška: 620 mm
Hmotnosť: 8 kg
Prívod vody: G 1/2 "
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 12 V, 50 Hz
Príkon: 6 VA

- inteligentné splachovanie
- samonasávací sifón
- jednoduchá montáž bez stavebného zásahu
- ku spláchnutie stačí len 1 liter vody
- hygienické spláchnutie
- jedinečný upratovací mód
- antivandal prevedenie
- bezpečnostné prevedenie

AUP 02 je celonerezový pisoár moderného vzhľadu s automatickým inteligentným (IQ) splachovacím zariadením, využívajúci pre bezdotykové ovládanie automatický snímač, ktorý reaguje na zmenu vlastností vody v sifóne. Po začiatku močenia sa aktivuje riadiaca elektronika, ktorá vyhodnocuje zmeny vytvoreného v sifóne. Po ukončení močenia dôjde k spláchnutiu pisoáru. Ku spláchnutie stačí jeden liter vody. Pokiaľ dôjde len k priblíženiu k pisoáru, riadiaca elektronika nereaguje. Tým sa zabráni zbytočnému splachovaniu pri náhodnom a krátkodobom vstupe (priechod okolo pisoáru a pod.). Po 24 hodinách nečinnosti pisoár automaticky spláchne. Vzhľadom k uloženiu všetkých prvkov pod plášťom pisoáru je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to i úmyselným. Pisoár neobsahuje žiadne optické prvky a odstraňuje teda nevýhody senzorovej technológie, ako je zašpinenie alebo poškodenie snímacích diód a ich zhoršenie citlivosti na tmavé farby.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 56.77 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 56.77 KB