AZP BRNO AUP 2 splachovač pisoárov 70x150mm, s montážnou krabicou, automatický, senzorový, nerez

Výrobca AZP
Kód tovaru 258032007504900002
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 239,51 €

Naša cena: 191,60 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 70 mm
Hĺbka: 50 mm
Výška: 150 mm
Hmotnosť: 1,5 kg
Prívod vody: G 1/2 "
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa
Doba splachovanie: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 12 V, 50 Hz
Príkon: 6 VA

MATERIÁL: nerez

- inštalačná skrinka
- vstupné a výstupné šróbenie
- nerezový kryt so skrinkou elektroniky
- elektromagnetický ventil
- guľový ventil
- upevňovací dištančný rámik
- krycí montážny plech
- drobný montážny materiál
- senzorové ovládanie

AUP 2 je automatické splachovacie zariadenie pisoáru, využívajúce pre bezdotykové ovládanie optoelektronický snímač, ktorý reaguje na vstup do zóny snímania. Pri opustení priestoru (zóny snímania) dôjde k spláchnutiu pisoáru. Snímač nereaguje na prechádzajúce osoby a je necitlivý na denné a umelé osvetlenie. Po 24 hodinách nečinnosti sa pisoár automaticky spláchne. Guľovým ventilom je možné nastaviť prietok vody. Automatický splachovač pisoáru AUP 2 je určený pre sociálne zariadenia, kde je požadovaný užívateľský komfort a udržiavanie hygieny pri maximálnej úspore vody.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.