AZP BRNO AUP 28 pisoár Golf 360x560mm, s automatickým, inteligentným splachovačom, biela

Výrobca AZP
Kód tovaru 258032007504900023
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 602,45 €

Naša cena: 481,96 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 360 mm
Hĺbka: 355 mm
Výška: 560 mm
Hmotnosť: 10,5 kg
Prívod vody: G 1/2 "
Tlak vody: 0,1- 1,0 MPa
Priemer odpadu: 50 mm
Doba splachovania: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 12 V, 50 Hz
Príkon: 6 VA

Farba: biela

- inteligentné splachovanie
- samonasávací sifón
- jednoduchá montáž bez stavebného zásahu
- ku spláchnutiu stačí len 1 liter vody
- hygienické spláchnutie
- jedinečný upratovací mód

AUP 28 (keramika GOLF od výrobcu Ideal Standard) je keramický pisoár s automatickým inteligentným (IQ) splachovacím zariadením. Elektronika sníma a vyhodnocuje procesy v sifóne, na základe čoho dá pokyn na spláchnutie. Ku spláchnutie stačí len jeden liter vody. Pokiaľ dôjde k priblíženiu k pisoáru bez jeho následného použitia, riadiaca elektronika nereaguje. Tým sa zabráni zbytočnému splachovaniu pri náhodnom a krátkodobom vstupe (priechod okolo pisoáru a pod.). Po 24 hodinách nečinnosti pisoár automaticky spláchne. Konštrukčné riešenie splachovača umožňuje jednoduchú montáž, ktorá pozostáva z jednoduchého pripojenia a zavesenia keramiky na stenu. Vzhľadom k uloženiu všetkých prvkov v keramike je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to i úmyselným. Pisoár neobsahuje žiadne optické prvky a odstraňuje teda nevýhody senzorovej technológie, ako je zašpinenie alebo poškodenie snímacích diód a ich zhoršená citlivosť na tmavé farby.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 57.18 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 99.10 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 57.18 KB