AZP BRNO AUL 01.3 umývací žľab 1900x1500mm, s výtokovými ramienkami, s termostatickým ventilom, nerez oceľ

Výrobca AZP
Kód tovaru 258066507504900015
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 3 389,39 €

Naša cena: 3 050,45 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 1900 mm
Hĺbka: 460 mm
Výška: 1500 mm
Hmotnosť: 80 kg
Prívod vody: G 1/2 "
Priemer odpadu: 40 mm
Doba splachovania: 5 s
Počet ramienok: 4

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 12 V, 50 Hz
Príkon: 24 VA

Materiál: nerezová oceľ

- žľab so štyrmi ramienkami
- určené pre inštaláciu do umyvární, šatní a prípadne do prevádzky

AUL 01, AUL 02 sú nerezové umývacie žľaby s bezdotykovo ovládanými výtokovými ramienkami. Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod výtokovým ramienkom - po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu). Teplota vytekajúcej vody sa nastavuje termostatickým ventilom spoločne pre všetky ramienka. Podľa požiadaviek zákazníka je možné žľaby osadiť dávkovačmi mydla a dezinfekčných roztokov, zásobníkmi papierových uterákov, odpadkovými košmi a ďalším príslušenstvom.
Prevedenie žľabov je podľa umiestnenia prívodov a odpadu typovo vyrábané na pravej strane pri pohľade na žľab spredu. Pokiaľ má byť na ľavej strane, treba to uviesť pri objednaní.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 60.09 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.43 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 60.09 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 82.43 KB