AZP BRNO AUM 06.E umývadlo 370x1150mm, s prietokovým ohrievačom, stojanové, nerez

Výrobca AZP
Kód tovaru 258066507504900009
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 1 448,33 €

Naša cena: 1 303,50 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 370 mm
Hĺbka: 345 mm
Výška: 1150 mm
Prívod vody: G 1/2 "
Nastaviteľný čas dobehu: 0-4 s (nastavená 1s)
Hmotnosť: 21,5 kg
Tlak vody: 0,2 - 0,6 MPa
Krytie: IP 54

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

AUM 06 je automatické nerezové umývadlo na stojane určené pre inštaláciu do priestoru. Umývadlo je vybavené nerezovými chrbtom a výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním. Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod výtokovým ramienkom - po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu).
Základné prevedenie je možné osadiť konzolami:
KR 06 - so zásobníkmi papierových utierok a odpadkovým košom
KH 06 - s hadicou pre umývanie podláh
KS 06 - pre sanitačnú nádobku na nože
Teplota vytekajúcej vody pre hadicu môže byť nastavovaná termostatickým alebo zmiešavacím ventilom (v prípade pripojenia na jednu vodu nie je možnosť teplotu regulovať). Umývadlo je vybavené proti pretláčaniu teplej vody.
Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť bez batérie. Pri objednávke je potrebné objasniť veľkosť otvoru pre stojankovú batériu. Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 67.71 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 86.85 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 67.71 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 86.85 KB