AZP BRNO AUM 07.2 umývadlo 265x390mm, s batériou, závesné, nerez

Výrobca AZP
Kód tovaru 258066507504900048
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 604,40 €

Naša cena: 543,96 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 265 mm
Hĺbka: 325 mm
Výška: 390 mm
Prívod vody: G 1/2 "
Tlak vody: 0,1-1,0 MPa
Nastaviteľný čas dobehu: 0-4 s (nastavená 1s)
Priemer odpadu: 40 mm
Hmotnosť: 8 kg
Krytie: IP 55

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 12 V, 50 Hz
Príkon: 6 VA

Materiál: nerez
Povrchová úprava: mat

- umývadlo na 2 vody

AUM 07 je automatické nerezové umývadlo určené svojimi malými rozmermi pre montáž na kuchacie linky, prípadne na stenu pri nedostatku priestoru. Umývadlo je vybavené výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním. Optoelektronický snímač reaguje na ruky pod výtokovým ramienkom - po vložení rúk do zóny snímania sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu). Umývadlo je vybavené proti pretláčaniu teplej vody. Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť určený pre nástennú batériu. Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál. Nerezové umývadlo AUM 07 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ. Je určené do potravinárskych prevádzok, ale aj tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 53.93 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 83.40 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 53.93 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 83.40 KB