ROTH vaničkový sifón 90mm, kov lux

Výrobca Roth
Kód tovaru 212068272000020001
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 32,40 €

Naša cena: 25,92 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Priemer: 90 mm
Hmotnosť: 4 kg

- súčasťou balenia je kľúč pre správne dotiahnutie vaničkového sifónu pri inštalácii
- jednoduché čistenie zhora
- jednoduchá inštalácia
- vaničkový sifón s nerezovou krytkou - ideálne do extra plytkých vaničiek

Moderný vaničkový sifón vychádza v ústrety súčasným trendom. Vlastný odtok zostáva schovaný pod pevnou nerezovou krytkou, ktorá vnáša do sprchovacieho kúta štýlový lesk. Tento sifón sa teda ideálne hodí do moderných extra plytkých vaničiek. Kvalitné materiály a špičkové výrobné technológie sú zárukou, že tento vaničkový sifón bude po dlhé roky fungovať tak, ako má.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 99.69 KB
Technický list PDF 328.46 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 99.69 KB
Technický list PDF 328.46 KB