LAUFEN LIVING CITY nábytkové umývadlo 600x460x155mm, bez otvoru, biela

Výrobca Laufen
Kód tovaru 220017051500600023
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 447,40 €

Naša cena: 380,29 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 460 mm
Výška: 155 mm

Farba: biela

- bez otvoru pre batériu

Motívom série Living je súčasný životný štýl a celková pohoda. Kúpeľňa sa napokon už dávno transformovala z kedysi nevľúdnej a mokrej miestnosti do príjemnej a integrálnej súčasti modernej domácnosti. Jednotlivé keramické prvky tvoria ucelenú sériu so zodpovedajúcimi WC, bidetmi, vaňami a sprchovacími vaničkami, rovnako tak ako s nábytkom. Umývadlá Living city dodávajú kúpeľni Living značnú dávku mestskej elegancie. Ich základná forma stavia na grafickej architektúre a hladko ladí s lineárnymi krivkami kúpeľní. Návrhy však v žiadnom prípade nie sú prehnane triezve a ponúkajú tiež veľa úložného priestoru pre príslušenstvo každej kúpeľne. Avantgardne výstredné umývadlá v štýle Living majú v sérii svoje miesto. Tieto výnimočné a neobyčajne plytké kúsky keramiky charakterizuje orientácia na to najpodstatnejšie.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 128.62 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 128.62 KB