RAVAK PERSEUS 100 PP sprchová vanička 1000x1000mm, akrylátová, štvorcová, biela

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244033068505200019
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 244,00 €

Naša cena: 207,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 1000 mm
Hĺbka: 1000 mm
Hĺbka vaničky: 50 mm
Montážna výška: 175 mm
Sifón: 90 mm

Materiál: akryl
Farba: biela

- v prevedení : LA - na inštaláciu na nožičky (Base) alebo k zapustenie EX
- samonosná bez panela, určená na obloženie bežnými obkladovými materiálmi PP
- samonosné s odnímateľným panelom, ktorý sa objednáva zvlášť
- pri použití vaničky do niky vyberte SET N, pri použití vaničky do rohu SET L
- všetky vaničky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu s antibakteriálnou vlastnosťou zvanou Antibac®, získanú procesom výroby
- Antibac® je špeciálny spôsob ochrany pred rastom a rozmnožovaním niektorých druhov baktérií a kvasiniek

Vanička Perseus je vhodná pre sprchové kúty SRV2-S + SRV2- S, ASRV3 + ASRV3, BLRV2, NRKRV2, BSRV4, BSDPS a pre sprchovacie priestory riešené sprchovými dverami ASDP3, SDZ3, SDOP, PDOP1, PDOP2, BSD2. Vaničky v prevedení LA sú vystužené sklolaminátom a výstuhou a sú určené na inštaláciu na nožičky alebo na zapustenie. Samonosné vaničky Galaxy sú vystužené polyuretánovou penou so skleným vláknom, pričom v prevedení EX sú dodávané bez panelu a sú určené na obloženie, v prevedení PAN je súčasťou vaničky panel, ktorý sa pripevňuje na polyuretánový nosič. Pre štvorcové vaničky Perseus v prevedení PP je nutné dokúpiť panel podľa potreby. Predný panel typu "N" je pre vaničky zamurované do niky a panel typu "L" je určený pre vaničky zamurované klasicky do rohu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.46 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 112.65 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.46 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 112.65 KB