RAVAK SABINA BASE podpora pre vaničky

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244900068500000024
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 26,00 €

Naša cena: 22,10 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- podpora Sabina 90 Base slúži na zriadenie vaničky do roviny, na už obložené podlahy kúpeľne
- vaničku je možné ľahko podmurovať a obložiť alebo osadiť čelným panelom s príchytkami - SET
- vaničková podpora Sabina 90 Base je vhodná pre sprchové hlboké sedacie vaničky Sabina
- v prevedení: LA + BASE + SET - na inštaláciu na nožičky a na osadenie panelom
- nožičky aj panely sa objednávajú zvlášť
- vaničku Sabina je možné obmurovať a obložiť, alebo postaviť na zem na nožičky a priložiť čelný panel
- odporúčame použiť originálnu podporu (nožičky), ktorá je schopná podoprieť aj sedaciu časť vaničky

Samozrejmou súčasťou sprchových vaničiek RAVAK sú aj vaničkové sifóny. Ponúkame ich o priemeroch 90 mm alebo 52 mm (pre vaničky Sabina). K inštalácii vaničiek ponúkame nožičky univerzálne (pre typy LA radu Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pre vaničky radu Galaxy Pro) alebo nožičky Sabina 90 Base (pre hlboké sedacie vaničky Sabina). Pod montážnymi prípravkami si môžete vybrať sanitárny silikón RAVAK Professional, kryciu vaníčkovú lištu alebo celú univerzálnu montážnu sadu pre dokonalé utesnenie sprchových vaničiek do už úplne obloženého sprchovacieho kúta.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.