RAVAK SABINA vaničkový sifón 52mm s prepadom a krytkou

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244900068500000026
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 36,00 €

Naša cena: 30,60 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- priemer: 52 mm
- odtok vody z vaničky je ovládaný pomocou tzv. ClickClack systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa odtok otvorí)

- sifón s prepadom pre vaničky Sabina, s krytkou chrómovaný kov
- vaničkový sifón Sabina je vhodný pre sprchové vaničky hlboké sedacie Sabina
- k sifónu je možné dokúpiť sifónovú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi priemermi 40 mm a 50 mm
- 3 roky záruka na sifón

Samozrejmou súčasťou sprchových vaničiek RAVAK sú aj vaničkové sifóny. Ponúkame je o priemeroch 90 mm alebo 52 mm (pre vaničky Sabina).

K inštalácii vaničiek ponúkame nožičky univerzálne (pre typy LA radu Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pre vaničky radu Galaxy Pro) alebo nožičky Sabina 90 Base (pre hlboké sedacie vaničky Sabina).
Pod montážnymi prípravkami si môžete vybrať sanitárny silikón RAVAK Professional, kryciu vaničkovú lištu alebo celú univerzálnu montážnu sadu pre dokonalé utesnenie sprchových vaničiek do už úplne obloženého sprchovacieho kúta.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 173.99 KB
Prohlášení o shodě PDF 438.67 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 173.99 KB
Prohlášení o shodě PDF 438.67 KB