RAVAK PROFFESIONAL 90 vaničkový sifón 90mm, kovový plášť, chróm

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244900068500000007
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 36,00 €

Naša cena: 30,60 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Priemer: 90 mm
Výška sifónu: 84 mm
Odtekanie vody: 32 l/min

Materiál: krytka: kovová chrómovaná

- na použitie aj v sprchovacom kúte s hydromasážnym panelom
- vaničkový sifón Professional 90 je vhodný pre všetky typy sprchových vaničiek (O 90 mm), okrem hlbokých sedacích vaničiek Sabina
- odporúčame hlavne pre vaničky Galaxy Pro (FLAT)
- k sifónu je možné dokúpiť sifónovú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi sifónmi RAVAK (priemer 40 mm) a odpadovým potrubím (priemer 50 mm)

Samozrejmou súčasťou sprchových vaničiek RAVAK sú aj vaničkové sifóny. Ponúkame ich s priemermi 90 mm alebo 52 mm (pre vaničky Sabina). Na inštaláciu vaničiek ponúkame nožičky univerzálne (pre typy LA rady Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pre vaničky radu Galaxy Pro) alebo nožičky Sabina 90 Base (pre hlboké sedacie vaničky Sabina). Pod montážnymi prípravkami si môžete vybrať sanitárny silikón RAVAK Professional, kryciu vaničkovú lištu alebo celú univerzálnu montážnu sadu na dokonalé utesnenie sprchových vaničiek do už úplne obloženého sprchového kúta.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 141.05 KB
Prohlášení o shodě PDF 153.73 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 141.05 KB
Prohlášení o shodě PDF 153.73 KB