RAVAK ANTICALC CONDITIONER čistiaci prostriedok 300ml

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238900068500000006
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 12,00 €

Naša cena: 9,60 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Objem: 300 ml

- prípravok k obnove a udržaniu funkčnosti povrchu skla  
- určený na sprchové kúty a dvere, vaňové zásteny a dvere so sklenenou výplňou a ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc ®

Ochrannú vrstvu odporúčame obnovovať prípravkom RAVAK AntiCalc Conditioner raz za dva až šesť mesiacov s ohľadom na frekvenciu použitia a tvrdosti vody. Odporúčame vždy najskôr sklá výrobku po celej ploche očistiť prípravkom RAVAK Cleaner a potom naniesť RAVAK AntiCalc Conditioner na suchú handričku alebo špongiu a rozotrieť rovnomerne po skle. Po desiatich minútach pôsobenia prípravku sklo vyleštite do sucha alebo opláchnite vodou a zotrite gumovou stierkou. Pravidelným používaním prípravku RAVAK AntiCalc Conditioner predĺžite výrobku jeho životnosť a RAVAK potom zaručuje plnú funkčnosť povrchovej úpravy. Veľká časť bežných dezinfekčných a čistiacich prostriedkov obsahuje chlór alebo iné agresívne látky, ktoré môžu sanitárne výrobky vo vašej kúpeľni nenávratne poškodiť. Preto firma RAVAK vyvinula vlastné čistiace prostriedky, ktorých účinky sú pravidelne testované a firma nesie za ich funkčnosť a nezávadnosť plnú záruku. Vyvarujte sa používaniu neodskúšaných čistiacich prostriedkov vo vašej kúpeľni!
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 215.86 KB
Prohlášení o shodě PDF 655.64 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 215.86 KB
Prohlášení o shodě PDF 655.64 KB