ROTH PROJECT LD3/950 sprchové dvere 950x1800mm posuvné, biela/damp

Výrobca Roth
Kód tovaru 238055672007100060
Merná jednotka KS
   

Naša cena 297,60 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 940 - 1000 mm
Výška: 1800 mm
Hmotnosť: 13 kg
Vstupný otvor: 520 mm
Hrúbka výplne: 3 mm

Materiál: polystyrol
Farba: biela

- pre inštaláciu do niky alebo pre kombináciu s bočnou stenou (LSB)
- jednoduchá montáž a inštalácia

Tieto posuvné sprchové dvere z radu PROJECT sú využívané nielen v kúpeľniach, ale často tiež v zdravotníckych zariadeniach, športových centrách, penziónoch či ubytovniach. Na výber máte z dvoch typov výplní - z bezpečnostného skla, alebo polystyrolu. Sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou LD3 + LSB sú dobrou ekonomickou volbou do niky alebo k kombináciám s pevnou stenou LSB, výplň 3 mm bezpečnostné sklo GRAPE, POLYSTYROL, farba profilu biela. Značka PROJECT je konceptom spoločnosti Roltechnik a sústreďuje sa na zákazníkov, ktory sa nechcu uskromňovať v požiadavkách so sprchovaním a kúpanie vo svojich kúpeľniach, ale vzhľadom ku svojím ekonomickým možnostiam by bolí odkázaní na druhoradé produkty.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 141.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 295.09 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 141.07 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 295.09 KB