RAVAK BLIX BLRV2 90 sprchovací kút 900x900x1900mm, rohový, posuvný, štvordielny, bright alu/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055868507050024
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 679,00 €

Naša cena: 543,19 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 875 - 890 mm
Hĺbka: 875 - 890 mm
Výška: 1900 mm
Šírka vstupu: 500 mm
Hrúbka výplne : 6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent
Farba profilu: bright alu

- madlo je vo farbe lesklého hliníka
- sprchovací kút vznikol spojením dvoch výrobkov BLRV2 + BLRV2
- RAVAK AntiCalc ® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň
- SilentRun - tichý chod sprchového kúta
- mechanizmus odklápania skla v rade Blix a Rapier uľahčuje údržbu sprchovacieho kúta

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat , Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom. Použitím nastavovacieho profilu BLNPS možno výrobok rozšíriť o 20 mm. Sprchový kút vieme riešiť aj na mieru.

Sprchové kúty a sprchové dvere Blix zaujmú svojim odľahčeným dizajnom s čírymi bezpečnostnými sklami, zavesenými do hliníkových vodiacich profilov. Dizajn sprchovacieho kúta nie je rušený žiadnymi zvislými vnútornými profilmi, je založený len na elegancii skla a na subtílnom ráme. Odľahčený dojem umocňujú aj jednoduché a praktické madlá. Posuvné dvere u všetkých výrobkov tohto radu šetria miesto v malej kúpeľni.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 2.44 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 60.87 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 2.44 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 60.87 KB