RAVAK SMARTLINE SMSRV4 90 sprchovací kút 885-897x1900mm, rohový, štvordielny, chróm/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055868507050038
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 955,00 €

Naša cena: 763,99 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 885 - 897 mm
Hĺbka: 885 – 897 mm
Výška: 1900 mm
Šírka vstupu: 763 mm
Hrúbka výplne: 6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent (bez dekoru)
Prevedenie pántov/madla/držiaka: chróm

- veľkorysý široký vstup
- výrobok sa skladá zo štyroch rovných dielov, z ktorých dva tvoria otočné dvere
- RAVAK AntiCalc ® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň
- zdvihový mechanizmus v rade Chrome, SmartLine a Brilliant zaisťuje aretáciu dverí v základnej polohe, ich automatické dovieranie a nadvihnutie nad prahovú lištu pri otváraní

Autori pri vývoji sprchového kúta SmartLine mysleli aj na stavebné podmienky v kúpeľniach bežných používateľov. Sprchový kút je preto vybavený premysleným systémom montáže zvislých ustavovacích profilov na stene, ktorý umožňuje prispôsobiť ho stavebným nerovnostiam až o 15 mm na každej strane. Tento ustavovací profil je schopný sa do istej miery vyrovnať s nedokonalosťami múrov, ktorým sa prispôsobí tak, aby bola dosiahnutá absolútna tesnosť. Jeho aretačné a kotviace skrutky sú následne uschované elegantným a praktickým profilom, ktorý sa pripevňuje jednoduchým zacvaknutím.

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne na vaničky alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom či podlahovou vpustou. Pomocou ustavovacieho profilu vyrovnáte stavebné nerovnosti (až o 1,5 cm na každej strane). Súčasťou balenia je 2x krátky držiak. Ostatné rozmery a varianty sprchového kúta riešime na mieru.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 54.32 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Montážní návod PDF 3.02 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 54.32 KB