RAVAK VS2 vaňová zástena 1045x1400mm, dvojdielna, skladacie, biela/grape

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238067668507050151
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 204,00 €

Naša cena: 173,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 1045 mm
Výška: 1400 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: grape
Farba profilu: biela

- zástena sa skladá z dvoch pohyblivých dielov, ktoré možno úplne zložiť do vnútorného priestoru nad vaňu
- vaňovú zástenu možno inštalovať na obdĺžnikové vane s rovným horným lemom (Classic, Sonata, Vanda a Lilia) alebo na akékoľvek klasické obdĺžnikové vane s rovným horným lemom
- RAVAK AntiCalc ® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň
- vaňová zástena VS2 má v zloženom stave šírku 545 mm
- otočením vaňovej zásteny VS2 o 180 ° získame variant vstupu zprava či zľava
- vaňovú zástenu vieme riešiť aj na mieru

Ponúkame vám vaňové zásteny alebo vaňové dvere v širokej ponuke rôznych typov. Ich konštrukcia je riešená tak, že sa hodí nielen na originálne vane RAVAK, ale možno ich namontovať prakticky na akúkoľvek klasickú obdĺžnikovú vaňu. Sprchové vaňové zásteny zabraňujú striekaniu vody na podlahu, takže kúpeľňa zostane po sprchovaní suchá a bezpečná. Vaňu s vaňovou zástenou alebo dverami ocenia nielen dospelí, ale predovšetkým deti, ktoré milujú špliechanie. Vaňové zásteny zároveň umožňujú pohodlné sprchovanie postojačky.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 3.20 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 762.55 KB
Technický list PDF 67.05 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.36 MB
Montážní návod PDF 3.20 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 762.55 KB
Technický list PDF 67.05 KB