CONCEPT TZT-63C izbový termostat 230V zásuvkový, s časovačom biela

Výrobca Concept
Kód tovaru 900014191400020014
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 47,47 €

Naša cena: 37,03 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozsah nastavenia teplôt: 5-35 °C nastaviteľný
Spínacia diferencia: ~ 0,5 °C
Prevádzkové napätie: 230 V / 50 Hz
Maximálne zaťaženie kontaktov: 16 (3) A
Napájanie kontaktov: 230 V
Elektrické krytie: IP 20
Prevádzková vlhkosť: 5-90 %, nekondenzujúca

Farba: biela

Zásuvkový elektronický termostat s časovým spínačom a protizámrazovou ochranou. Časový spínač umožňuje pomocou jedného stlačenia tlačidla zapnúť zásuvku bez ohľadu na nastavenú teplotu termostatu na vopred nastavený časový interval v rozsahu 15 min. až 5 hodín. Potom sa automaticky vráti do režimu termostatu.
Prehľadný LCD displej zobrazuje teplotu prostredia, aktuálny stav termostatu (zapnutý / vypnutý) alebo odpočítavaný časový interval. Je napájaný sieťovým napätím 230 V (k prevádzke nie sú potrebné batérie).
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Návod k použití a údržbě PDF 894.94 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Návod k použití a údržbě PDF 894.94 KB