RAVAK teflónové sanitárne mazivo 30 ml bezfarebné, vodeodolné

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224068500020035
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 8,00 €

Naša cena: 6,80 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- určené pre domáce prostredie vrátane kúpeľne, predovšetkým pre mazanie pántov a posuny sprchovacích kútov a dverí, ale aj pre kartuše a pohyblivé časti vodovodných batérií a tiež k premazanie zámkov a kľučiek dverí

Pre montáž nielen sprchového kúta a sprchovej vaničky odporúčame použiť silikónový tmel RAVAK Professional. Teflónové sanitárne mazivo je vhodné napríklad na mazanie pojazdov a pántov sprchových kútov a dverí.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 709.27 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 709.27 KB