RAVAK teflónové sanitárne mazivo 30 ml bezfarebné, vodeodolné

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224068500020035
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 6,00 €

Akčná cena: 5,10 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 31.05.2021

Tovar nájdete online, pre nákup a objednanie produktov prosím navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára.

- určené pre domáce prostredie vrátane kúpeľne, predovšetkým pre mazanie pántov a posuny sprchovacích kútov a dverí, ale aj pre kartuše a pohyblivé časti vodovodných batérií a tiež k premazanie zámkov a kľučiek dverí

Pre montáž nielen sprchového kúta a sprchovej vaničky odporúčame použiť silikónový tmel RAVAK Professional. Teflónové sanitárne mazivo je vhodné napríklad na mazanie pojazdov a pántov sprchových kútov a dverí.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 709.27 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 709.27 KB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: RAVAK teflónové sanitárne mazivo 30 ml bezfarebné, vodeodolné

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?