RAVAK sifónová redukcia 40/50mm

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244900068500000019
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 3,00 €

Naša cena: 2,56 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- k sifónu je možné dokúpiť sifónovú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi sifónmi RAVAK (priemer 40 mm) a odpadovým potrubím (priemer 50 mm).

Samozrejmou súčasťou sprchových vaničiek RAVAK sú aj vaničkové sifóny. Ponúkame ich o priemeroch 90 mm alebo 52 mm (pre vaničky Sabina). K inštalácii vaničiek ponúkame nožičky univerzálne (pre typy LA radu Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pre vaničky radu Galaxy Pro) alebo nožičky Sabina 90 Base (pre hlboké sedacie vaničky Sabina).

Pod montážnymi prípravkami si môžete vybrať sanitárny silikón RAVAK Professional, kryciu vaníčkovú lištu alebo celú univerzálnu montážnu sadu pre dokonalé utesnenie sprchových vaničiek do už úplne obloženého sprchovacieho kúta.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.