RAVAK PROFESSIONAL silikónový tmel 310ml, biely

Výrobca Ravak
Kód tovaru 244900068500000017
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 11,00 €

Naša cena: 9,35 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Obsah: 310 ml

- dlhodobé fungicídne vlastnosti, farebná stálosť, hygienická nezávadnosť
- originálny silikónový tmel RAVAK Professional dokonale spája rôznorodé materiály používané pri výrobe sprchových kútov a vaní (sklo, akrylát, extrudovaný polystyrén, hliník, lak atď.)
- k riadnemu pripevnenie a utesnenie sprchovej vaničky je potrebná takmer celá veľká tuba silikónového tmelu 310 ml
- odporúčame použiť pre utesnenie vaní, umývadiel, vaničiek a sprchových kútov a sprchových dverí

Samozrejmou súčasťou sprchových vaničiek RAVAK sú aj vaničkové sifóny. Ponúkame je o priemeroch 90 mm alebo 52 mm (pre vaničky Sabina). K inštalácii vaničiek ponúkame nožičky univerzálne (pre typy LA radu Kaskada a Galaxy), nožičky Base Pro (pre vaničky rady Galaxy Pro) alebo nožičky Sabina 90 Base (pre hlboké sedacie vaničky Sabina). Pod montážnymi prípravky si môžete vybrať sanitárny silikón RAVAK Professional, krycie Vaníčková lištu alebo celú univerzálnu montážnu sadu pre dokonalé utesnenie sprchových vaničiek do už celkom obloženého sprchovacieho kúta.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 67.60 KB
Bezpečnostní list PDF 256.01 KB
Bezpečnostní list PDF 279.37 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 67.60 KB
Bezpečnostní list PDF 256.01 KB
Bezpečnostní list PDF 279.37 KB