RAVAK CLEANER čistiaci prípravok 500ml

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238900068500000007
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 6,00 €

Naša cena: 5,10 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Objem: 500 ml

- prípravok určený na čistenie sanitárnych zariadení
- určený na odstránenie mastnoty a zvyškov z vodovodných batérií, akrylátových vaní, vaničiek, výplní sprchových kútov, dverí a vaňových zásten či dverí a keramických usadenín
- používajte bez obmedzenia v rámci bežnej dennej držby

Veľká časť bežných dezinfekčných a čistiacich prostriedkov obsahuje chlór alebo iné agresívne látky, ktoré môžu sanitárne výrobky vo vašej kúpeľni nenávratne poškodiť. Preto firma RAVAK vyvinula vlastné čistiace prostriedky, ktorých účinky sú pravidelne testované a firma nesie za ich funkčnosť a nezávadnosť plnú záruku. Vyvarujte sa používaniu neodskúšaných čistiacich prostriedkov vo vašej kúpeľni!
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 196.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 676.64 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 196.56 KB
Prohlášení o shodě PDF 676.64 KB