RAVAK TURBO CLEANER čistič odpadov 1000g

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238900068500000059
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 8,00 €

Naša cena: 6,41 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Obsah: 1000 g

- účinný čistič odpadov
- účinne rozpúšťa tie najhrubšie nečistoty usadené v sifónoch vaní, vaničiek a umývadiel

- použitie: do výlevky nasypte 30 - 90 g prípravku, zalejte 0,1 - 0, 4 l horúcej vody (podľa množstva prípravku), nechajte pôsobiť najmenej 30 minút a potom prepláchnite studenou vodou.
- Upozornenie: Vyvarujte sa styku prípravku RAVAK TurboCleaner s pokožkou!

Veľká časť bežných dezinfekčných a čistiacich prostriedkov obsahuje chlór alebo iné agresívne látky, ktoré môžu sanitárne výrobky vo vašej kúpeľni nenávratne poškodiť. Preto firma RAVAK vyvinula vlastné čistiace prostriedky, ktorých účinky sú pravidelne testované a firma nesie za ich funkčnosť a nezávadnosť plnú záruku. Vyvarujte sa používaniu neodskúšaných čistiacich prostriedkov vo vašej kúpeľni!
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 237.67 KB
Prohlášení o shodě PDF 737.57 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 237.67 KB
Prohlášení o shodě PDF 737.57 KB